Zespół Artmuz

Skład zespołu

Jesteśmy grupą młodych ludzi dla których muzyka to, hobby i pasja. Dzięki takiemu podejściu nasza praca przestaje być obowiązkiem a staje się zabawą dającą nam radość i entuzjazm, który udzieli się również Państwu.

Gramy po pierwsze dla przyjemności, po drugie – dla siebie. A po trzecie … możemy zagrać dla Was. Choć właściwie wszystko wychodzi na jedno, bo i tak zawsze gramy przede wszystkim dla przyjemności!

Zespół instrumentalno-wokalny ArtMuz gra w następującym składzie:

Co Gramy?

W naszym bogatym repertuarze (ponad 600 piosenek) znalazły się największe hity muzyki rozrywkowej począwszy od lat 70 poprzez szalone muzycznie lata 80 i 90 a skończywszy na nowych hitach – staramy się zawsze być na bieżąco. Gramy również utwory disco-polo oraz biesiadne i nie wstydzimy się tego! Każdy utwór został profesjonalnie zaaranżowany muzycznie i wokalnie tak aby słuchając naszych wykonań byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Nie mamy sztywno ustalonego repertuaru. Gramy dla gości i dostosowujemy się do ich gustów muzycznych. Set muzyczny składa się najczęściej z 10 piosenek i trwa około 45-50 min. Bardzo dbamy o to, by goście dobrze się bawili.

W trakcie posiłków i przerw gramy spokojną instrumentalna muzykę która nie przeszkadza w rozmowie czy jedzeniu.

Prowadzenie Wesela

Wesele to nie tylko muzyka i tańce… ale również oprawa artystyczna na której w głownej mierze się skupiamy.

Nasz wodzirej dynamicznie i ciekawie połaczy każdy z punktów imprezy, będzie czuwał nad prawidłowym jej przebiegiem, dowcipnie i celnie spuentuje sztywne wypowiedzi, rozluźni i rozkręci atmosferę oraz subtelnie i sprytnie wyjdzie z każdej niespodziewanej sytuacji.

W trakcie trwania imprezy przygotowaliśmy kilka „setów” tematycznych, ubarwionych show z przebraniami i zabawami w danym klimacie muzycznym np:

  • Fiesta Italiana -największe hity Italo-disco
  • Góralskie klimaty – czyli znane przeboje muzyki góralskiej w naszych aranżacjach
  • Cygański tamburyn- cygańskie utwory,kolorowe przebrania i dużo tańca
  • Latino show – największe przeboje latynoamerykańskie (od La Bamba do Michel Telo)

W godzinach około północnych proponujemy Państwu przepiękne, tradycyjne biesiadowanie. Gramy przy stołach doskonale znane przez wszystkich piosenki biesiadne. Goście świetnie się bawią, śpiewając razem z nami..

 

Zabawy i konkursy czyli integracja rodzin

W trakcie trwania imprezy prowadzimy ciekawe zabawy i konkursy, które na pewno wciągną do zabawy każdego z Państwa gości. Staramy się proponować tylko zabawy wymyślone przez nas -tak aby Wasze wesele było niepowtarzalne, pełne humoru i w dobrym guście. Osoby biorące udział w naszych konkursach dostają nagrody, które na życzenie Pary młodej przygotowujemy przed weselem.

Gwarancja Dobrej Zabawy i Profesjonalizm

Dwa tygodnie przed weselem spotykamy się z przyszłą para młodą aby dokładnie ustalić wszystkie szczegóły. Powstaje wtedy mini scenariusz całej imprezy. W trakcie trwania wesela cały czas opiekuje się Państwem nasz konferansjer, przypomina o ważnych momentach np podziękowania dla rodziców, tort itp i na bieżąco czuwa nad prawidłowym przebiegiem całej imprezy.

Oferujemy również możliwość zagrania tzw wyprowadzenia z domów oraz błogosławieństwa. Jest to usługa opcjonalna. Nasz zespół muzyczny specjalnie dla dodania powagi i wielkości uroczystości tworzy wyjątkowy klimat przy akompaniamencie saksofonu, akordeonu, gitary i tamburyna. Podczas błogosławieństwa gramy w tle pieśń „Serdeczna Matko” lub inną, w zależności od oczekiwań Młodych.

 

 

 

Drodzy Państwo

Chcecie mieć zapewniona doskonałą zabawę na Waszej uroczystości? By zaproszeni goście długo wspominali Waszą wyjątkową imprezę? Chcecie świetnie się bawić w rytmie polskich i światowych hitów? Wybierzcie zatem nasz zespół, posłuchajcie naszych nagrań i bawcie się – jak nigdy dotąd!