Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do grona naszych znajomych na Facebook-u

-

Szanowni Państwo

Warto wybrać dobry zespół muzyczny- bo to podstawa każdej udanej imprezy.

Niestety znalezienie dobrego zespołu na wesele nie jest wcale prostą sprawą. Szczególnie kiedy na rynku usług muzycznych można znaleźć wiele ogłoszeń, propozycji i ofert począwszy od profesjonalnych zespołów w cenie nawet 8 tysiecy złotych a konczywszy na pseudo- zespołach za 1500zł.

Jak rozpoznać zespół który faktycznie rozkręci przyjęcie i porwie do tańca wszystkich gości?

Komu zaufać i powierzyć prowadzenie jednego z najważniejszych dni w życiu?

Postaram się udowodnić Państwu, że warto nam zaufać i powierzyć obsługę muzyczną Waszego wesela.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.1.SKŁAD ZESPOŁU

Jesteśmy grupą młodych ludzi dla których muzyka to, hobby i pasja. Dzięki takiemu podejściu nasza praca przestaje być obowiązkiem a staje się zabawą dającą nam radość i entuzjazm, który udzieli się również Państwu.

Zespół instrumentalno-wokalny ArtMuz gra w następującym składzie:

  • Artur- akordeon, instrumenty klawiszowe wokal. konferansjer, wodzirej
  • Dominika- wokal.instr.perkusyjne
  • Michał- saxofon, klarnet
  • Arek- gitary,wokal.
  • Dawid - akordeon, instrumenty klawiszowe

zespół ArtMuzCZEŚĆ

Tu Dominika, Arek, Artur, Dawid i Michał czyli zespół ArtMuz.

Gramy po pierwsze dla przyjemności, po drugie – dla siebie. A po trzecie … możemy zagrać dla Was. Choć właściwie wszystko wychodzi na jedno, bo i tak zawsze gramy przede wszystkim dla przyjemności!2.CO GRAMY?

W naszym bogatym repertuarze (ponad 600 piosenek) znalazły się największe hity muzyki rozrywkowej począwszy od lat 70 poprzez szalone muzycznie lata 80 i 90 a skończywszy na nowych hitach - staramy się zawsze być na bieżąco. Gramy również utwory disco-polo oraz biesiadne i nie wstydzimy się tego!

Każdy utwór został profesjonalnie zaaranżowany muzycznie i wokalnie tak aby słuchając naszych wykonań byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Nie mamy sztywno ustalonego repertuaru. Gramy dla gości i dostosowujemy się do ich gustów muzycznych.

Set muzyczny składa się najczęściej z 10 piosenek i trwa około 45-50 min. Bardzo dbamy o to, by goście dobrze się bawili.

W trakcie posiłków i przerw gramy spokojną instrumentalna muzykę która nie przeszkadza w rozmowie czy jedzeniu.

Zapraszamy do odsłuchania kilku piosenek z naszego repertuaru:

Amazing HTML5 Audio Player, powered by http://amazingaudioplayer.com3.PROWADZENIE WESELA

Wesele to nie tylko muzyka i tańce... ale również oprawa artystyczna na której w głownej mierze się skupiamy.

Nasz wodzirej dynamicznie i ciekawie połaczy każdy z punktów imprezy, będzie czuwał nad prawidłowym jej przebiegiem, dowcipnie i celnie spuentuje sztywne wypowiedzi, rozluźni i rozkręci atmosferę oraz subtelnie i sprytnie wyjdzie z każdej niespodziewanej sytuacji.


W trakcie trwania imprezy przygotowaliśmy kilka "setów" tematycznych, ubarwionych show z przebraniami i zabawami w danym klimacie muzycznym np:

  • Fiesta Italiana -największe hity Italo-disco
  • Góralskie klimaty - czyli znane przeboje muzyki góralskiej w naszych aranżacjach
  • Cygański tamburyn- cygańskie utwory,kolorowe przebrania i dużo tańca
  • Latino show - największe przeboje latynoamerykańskie (od La Bamba do Michel Telo)

W godzinach około północnych proponujemy Państwu przepiękne, tradycyjne biesiadowanie. Gramy przy stołach doskonale znane przez wszystkich piosenki biesiadne. Goście świetnie się bawią, śpiewając razem z nami..

4.Zabawy i konkursy-czyli integracja rodzin

W trakcie trwania imprezy prowadzimy ciekawe zabawy i konkursy, które na pewno wciągną do zabawy każdego z Państwa gości.

Staramy się proponować tylko zabawy wymyślone przez nas -tak aby Wasze wesele było niepowtarzalne, pełne humoru i w dobrym guście.

Osoby biorące udział w naszych konkursach dostają nagrody, które na życzenie Pary młodej przygotowujemy przed weselem.5.GWARANCJA DOBREJ ZABAWY

Dwa tygodnie przed weselem spotykamy się z przyszłą para młodą aby dokładnie ustalić wszystkie szczegóły. Powstaje wtedy mini scenariusz całej imprezy.

W trakcie trwania wesela cały czas opiekuje się Państwem nasz konferansjer, przypomina o ważnych momentach np podziękowania dla rodziców, tort itp i na bieżąco czuwa nad prawidłowym przebiegiem całej imprezy.

<lato lato

5.PROFESJONALIZM

Oferujemy również możliwośc zagrania tzw wyprowadzenia z domów oraz błogosławieństwa. Jest to usługa opcjonalna.

Nasz zespół muzyczny specjalnie dla dodania powagi i wielkości uroczystości tworzy wyjątkowy klimat przy akompaniamencie saksofonu, akordeonu, gitary i tamburyna. Podczas błogosławieństwa gramy w tle pieśń "Serdeczna Matko" lub inną, w zależności od oczekiwań Młodych.


zespół wyprowadzenia wyprowadzenia

Drodzy Państwo! Chcecie mieć zapewniona doskonałą zabawę na Waszej uroczystości? By zaproszeni goście długo wspominali Waszą wyjątkową imprezę? Chcecie świetnie się bawić w rytmie polskich i światowych hitów? Wybierzcie zatem nasz zespół, posłuchajcie naszych nagrań i bawcie się – jak nigdy dotąd!

Jeżeli dalej zastanawiacie się czy wybrać właśnie nas poczytajcie komentarze na nasz temat:

komentarze na stronie wedwoje.pl

Opinie naszych klientów również znajdziecie Państwo w zakładce: "multimedia/rózne w księdze gości i na naszym Facebooku.


Dancing Na Rogatym Ranczo 2017r.