zdj_1
Proponujemy Państwu skorzystanie z usług naszych wodzirejów, którzy w profesjonalny sposób poprowadzą każdy rodzaj imprezy taneczno-rozrywkowej, zachęcą wszystkich do wspólnej zabawy i przez swoje działania wykreują niesamowity klimat pełen dowcipu, dobrej zabawy i niezapomnianej atmosfery.
Każdą imprezę prowadzimy w duecie wodzirej i dee jay lub wodzirej i zespół muzyczny tylko wtedy jesteśmy w stanie najlepiej wykorzystać talent i technikę, aby profesjonalnie prowadzić imprezę.

Nasi wodzireje są zawsze elegancko ubrani, ponieważ strój jest bardzo ważnym atrybutem prowadzącego. To wyraz naszego szacunku do uczestników zabawy.
Nie mniej ważny niż strój jest mikrofon bezprzewodowy i dobre nagłośnienie - wodzirej musi mieć dobry kontakt z uczestnikami zabawy, musi się go dobrze słuchać i przyjemnie oglądać.zdj_1 Dysponujemy bardzo dużą flotą zabaw, tańców grupowych, zaskakujących rekwizytów, niespodzianek i dobrej muzyki - to pozwala dbać o ciągłą atrakcyjność imprezy i w bardzo dużym stopniu wpływa na jej poziom.

Korzystając z usług naszego wodzireja możecie być Państwo pewni,że na Waszej imprezie nie będzie sprośnych żartów i przyśpiewek, poniżających konkursów, czy głupawych zabaw. Będzie natomiast dużo dobrej zabawy, wiele wspólnych tańców (zbójnicki, kankan, zorba itp), zabawy dla dzieci, i mnóstwo atrakcji.

W swojej pracy głównie kierujemy się kreatywnością oryginalnością oraz profesjonalizmem jak i również bezproblemowa łatwością porozumiewania się z uczestnikami danej imprezy.

Zaufajcie nam a Wasza impreza na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości:)


zdj_2 zdj_3 zdj_4