zdj_1

Zgodnie z tradycją weselną pierwszy taniec należy do Pary Młodej. Jest to jeden z najważniejszych momentów na weselu, kiedy wzrok wszystkich gości skupiony jest na tańczących nowożeńcach. Jeżeli nie czujecie się Państwo na siłach aby odpowiednio zaprezentować swoje zdolności taneczne proponujemy indywidualne lekcje tańca - najbardziej efektywną i najszybsza metodę nauki, ponieważ instruktor poświęca cały czas wyłącznie Wam.

Prowadzący to Sławomir Turski. Wykwalifikowany instruktor tańca, tancerz Najwyższej Międzynarodowej Klasy Tanecznej „S”. Tancerz w programie telewizyjnym „Jaka To Melodia?”. W 2006 roku prezentował najpiękniejsze kobiety świata podczas Gali Powitalnej „Miss Word” w Warszawie. Uczestnik 10 jubileuszowej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Dla par chcących przygotować na pierwszy taniec wyjątkową i indywidualną choreografię, polecamy lekcje indywidualne. Narzeczeni często są zdecydowani co do konkretnego utworu, do którego instruktor może ułożyć swoiste „show” specjalnie pod wybraną przez parę piosenkę.

zdj_1

W razie niezdecydowania instruktor pomoże wybrać utwór. Oprócz pierwszego tańca nauczy państwa również kroków do innych tańców przydatnych na weselu. Walc wiedeński, walc angielski, discofox (dwa na jeden), tango, rock’n roll, salsa to tylko niektóre z nich.

Jedną z dodatkowych atrakcji na Państwa weselu może być Pokaz tańca towarzyskiego, połączony z krótką szkółką tańca w wykonaniu pary Sławomir Turski i Aleksandra Turska. Jest to para Najwyższej Międzynarodowej Klasy Tanecznej „S”. Przez dwa lata występowali wspólnie w programie „Jaka To Melodia?”, oprócz tego „Podróże z Żartem”, „Pytanie na Śniadanie”, „Mój Pierwszy raz”. Swoimi występami uświetniali wiele imprez i eventów. Sławek to uczestnik 10 jubileuszowej edycji „Tańca z Gwiazdami” gdzie występował w parze z Otylią Jędrzejczak.

Proponujemy dwa wyjścia pary tanecznej. Na początku każdego z nich, w odpowiedni klimat wprowadzi gości pokaz tańców latynoamerykańskich. Później będą oni mieli okazję sami spróbować swoich sił na parkiecie. Animację poprowadzą z nimi tancerze.

Brązowi medaliści Mistrzostw Okręgu Małopolskiego w dziesięciu tańcach, czołowa piętnastka na Mistrzostwach Polski w dziesięciu tańcach, uczestnicy wielu turniejów rangi międzynarodowej (m.in. największego festiwalu tańca na Świecie w Blackpool), Grand Prix Polski, Mistrzostw Polski i wielu innych.Biorą udział w różnego rodzaju pokazach i bankietach, a także programach telewizyjnych.


Jeżeli macie Państwo podpisaną z ARTMUZ umowę na oprawę muzyczna Waszego wesela – dostajecie specjalny rabat 20% na naukę tańca ze Sławkiem.ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK'U