zdj_1
Jednym z najważniejszych czynników decydujących o powodzeniu każdej imprezy rozrywkowej jest odpowiednia muzyka i klimat tworzony przez osoby prowadzące.
Odpowiedni dobór repertuaru, ciekawe prowadzenie imprezy oraz aktywne w niej uczestnictwo ma zapewnić Państwu i zaproszonym gościom milą i niezapomniana atmosferę.
Jesteśmy prezenterami z ogromnym doświadczeniem w prowadzeniu wesel i innych imprez rozrywkowych głownie w klimatach muzycznych z lat 60, 70, 80, 90 jak również w muzyce współczesnej
UWAGA -Nie gramy muzyki komercyjnej, techno, klubowej itp.
To, co początkowo było dla nas świetną zabawą i formą spędzania wolnego czasu, przerodziło się w sposób na życie. Dlatego właśnie z zamiłowaniem oddajemy się każdej organizowanej przez nas imprezie- nawet tej najmniejszej.
Nie mamy sztywno ustalonego repertuaru - muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów biesiadników oraz do ich wieku.
W każdym momencie wesela goście mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

W chwili obecnej nasze szeregi zasila trzech Dee Jay: DJ WOJCIESZKO, DJ JĘDRYCH, DJ MACIEK a nad całością czuwa DJ Arturro

sprzet DJ JĘDRYCH

Śpiewający Dee - Jay-e (wokaliści) NOWOŚĆ
Jako jedyni wprowadziliśmy tą innowację do naszej oferty w 2008 roku Już od pierwszych imprez zaczęła się cieszyć bardzo dużym zainteresowaniem i popularnością wśród naszych klientów i zyskała sobie bardzo wielu sympatyków.
Jest to propozycja dla osób, których budżet nie pozwala na opłacenie drogiego profesjonalnego zespołu muzycznego a jednocześnie nie chcą zniszczyć klimatu imprezy przez występy pseudo zespołów muzycznych, których profesjonalizm zarówno wokalny jak i instrumentalny znacznie odbiega od standardów
My proponujemy Państwu profesjonalnych wokalistów, którzy zaśpiewają największe hity muzyki rozrywkowej zarówno polskiej jak i zagranicznej do zawodowych aranżacji muzycznych.
Takie występy mogą być dodatkowo wzbogacone o show muzyczne (wokaliści przebierają się w typowe dla wykonywanej piosenki stroje i parodiują znane gwiazdy muzyki rozrywkowej) wciągając do zabawy wszystkich gości.


Jeżeli zastanawiacie się Państwo czy na wasze wesele wybrać DJ lub zespół muzyczny? - zachęcam to przeczytania tego artykułu: kogo wybrać zespół czy dj?
sprzet sprzet sprzet